Aktualności

Mariusz Solecki nowym trenerem rocznika 2009

Z nowym sezonem rozpoczynają się zmiany na stanowiskach trenerów w niektórych grupach naszego klubu. I tym samym, z początkiem sezonu 2023/24 na trenera Mariusza Soleckiego czeka zupełnie nowe zadanie. Trener Mariusz będzie od tego momentu prowadził zespół rocznika 2009.

Nowy trener zawodników UKS SMS Łódź urodzonych w roku 2009 to m.in. Mistrz Polski CLJ U17 z zespołem juniorów naszego klubu sprzed trzech lat.

„W tym zespole trenerowi Soleckiemu, z pomocą całego sztabu szkoleniowego, udało się wychować zawodników, którzy obecnie reprezentują barwy takich klubów jak Legia Warszawa, Śląsk Wrocław, Miedź Legnica, Wisła Kraków czy Wisła Płock. Chcielibyśmy, aby również drużyna z rocznika 2009 przez najbliższe lata mogła się jak najlepiej rozwijać pod okiem Mariusza, któremu życzymy owocnej pracy z kolejnymi zawodnikami” – podkreśla dyr,. sportowy UKS SMS Łódź – Mirosław Dawidowski.

Dotychczasowym trenerem tej drużyny był Piotr Wosik, któremu dziękujemy za świetną pracę włożoną w budowę oraz rozwój tego zespołu.

Published by Redakcja