Igor Drapiński z pierwszymi występami na Mistrzostwach Europy U19

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Igor Drapiński, wychowanek UKS SMS Łódź, zbiera olbrzymie doświadczenie występując w reprezentacji Polski na Mistrzostwach Europy U19, które właśnie teraz rozgrywane są na Malcie.

Zawodnik ma już za sobą mecze z Portugalią (porażka 0:2) oraz drużyną gospodarzy – Maltą (wygrana reprezentacji Polski 2:0).

Igor w biało-niebieskich barwach UKS SMS wywalczył Mistrzostwo Polski CLJ U17, a następnie zasilił szeregi Wisły Płock, w której to zaliczył już 9 spotkań w PKO Ekstraklasie.

foto: Klub Sportowy Górnik Kłodawa

Już dzisiaj rozpocznie się decydujący o dalszych losach reprezentacji Polski U19 na tym turnieju mecz. O godzinie 18:00 rywalem Polaków będzie reprezentacja Włoch. Igor, trzymamy za Ciebie kciuki!

Published by Redakcja