Aktualności

Robert Dymkowski nie poprowadzi już Pogoni Szczecin

Robert Dymkowski nie jest już trenerem piłkarek nożnych Pogoni Szczecin występującą w Orlen Ekstralidze. Powodem decyzji szkoleniowca były problemy zdrowotne.

Robert Dymkowski poprowadził kobiecą Pogoń w 27 spotkaniach (16 wygrał, 1 zremisował, 10 przegrał). Ostatni sezon jego podopieczne zakończyły na 5. miejscu, zaś dzięki świetnej grze w drugiej rundzie zostały mistrzyniami wiosny, m.in. zaliczając świetną serię na własnym stadionie, gdy od października 2022 r. do kwietnia obecnego roku wygrały wszystkie 9 meczów w Szczecinie. Pogoń dotarła też do półfinału Orlen Pucharu Polski.

28-letnia piłkarka , Kinga Bużan, została nową zawodniczką kobiecej Pogoni, przychodząc do Szczecina na zasadzie wolnego transferu i podpisała roczny kontrakt. W poprzednich rozgrywkach broniła barw Górnika Łęczna, z którym zdobyła srebrny medal Orlen Ekstraligi.

Published by Marcinek