Aktualności

Zespół UKS SMS 2007 Mistrzem Ligi Wojewódzkiej

Zawodnicy UKS SMS Łódź z rocznika 2007 zakończyli miniony sezon jako zwycięzcy Ligi Wojewódzkiej B2 Junior Młodszy. Podopieczni trenera Marcina Perlińskiego z pewnością mogą być zadowoleni z wyniku, jak i ze swoich występów w ciągu całego sezonu. Nasi zawodnicy w tych rozgrywkach musieli się mierzyć m.in. z Akademią Widzewa, ŁKS Łódź oraz AKS SMS Łódź.

„Nasz zespół ma wielu zawodników o bardzo wysokich umiejętnościach indywidualnych, jednak w ciągu tego sezonu każdy zawodnik w naszej drużynie dodatkowo zrobił duży progres w elementach techniczno-taktycznych. Dzięki współpracy z trenerami przygotowania motorycznego (Kazimierz Maranda, Rafał Witczak) uzyskaliśmy również duży postęp w aspekcie motoryki.” – mówi trener Marcin Perliński.

„Uważam, że jedną z najistotniejszych przyczyn naszych dobrych występów w tym sezonie było jednak przygotowanie mentalne i atmosfera w grupie. Nasza drużyna pokazała, że stanowi monolit i to nie tylko na boisku piłkarskim.” – dodaje Marcin Perliński.

Trener UKS SMS Łódź zwraca jednak uwagę na to, że zbliżający się sezon będzie niezwykle istotny dla tej drużyny – „Przed nami liga B1 Junior Młodszy, w której będziemy walczyli o awans naszego klubu do CLJ U17. Wierzymy w to, że ciężką pracą i dobrym przygotowaniem do każdego meczu uda nam się ten cel osiągnąć”.

Zawodnicy z rocznika 2007 wracają do treningów 17.07, kiedy to na obiektach Szkoły Mistrzostwa Sportowego rozpoczną przygotowania do kolejnego sezonu.

 

Published by Redakcja