Aktualności

Nowe rozdanie w UKS SMS Łódź 2009

Z początkiem obecnego sezonu stery w drużynie z rocznika 2009 przejął trener Mariusz Solecki, który od razu zabrał się do wzmożonej pracy. W okresie przygotowawczym, zawodnicy UKS SMS Łódź rozegrali szereg sparingów. Szczególnie dobrze zaprezentowali się w wygranych spotkaniach z Lechią Tomaszów czy ŁKS Łódź.

„Cały czas pracujemy nad techniką, indywidualnymi umiejętnościami zawodników czy odpowiednimi zachowaniami w danych formacjach. Jednocześnie liczymy, że rozwój jednostek wpłynie pozytywnie na funkcjonowanie całego zespołu.” – podsumowuje trener Solecki.

 

Początek sezonu jest bardzo obiecujący, ponieważ młodzi zawodnicy odnieśli wysokie zwycięstwa w meczach z WKS Wieluń, Pelikanem Łowicz i RAP Radomsko, a w ostatniej kolejce zremisowali z AKS SMS.

 

Dodatkowo, wyróżniający się zawodnicy w tym roczniku będą dostawali szanse na grę ze swoimi starszymi kolegami. Pierwszym wyróżnionym został Aleksander Augustyn, który za sobą ma już pierwsze spotkanie w drużynie 2008.

Published by Redakcja