Aktualności

Zdecydowane zwycięstwa drugiej drużyny Juniora Młodszego

Ostatnio informowaliśmy o wyrównanej i zaciętej rywalizacji w I Lidze Wojewódzkiej rocznika 2007, w której walczy nasz pierwszy zespół Juniora Młodszego. Nieco inaczej wygląda sytuacja w rozgrywkach ligowych naszego drugiego zespołu, który póki co wyraźnie i zdecydowanie wygrywa wszystkie swoje spotkania.

Podopieczni trenera Czubińskiego w pierwszych kolejkach zmierzyli się z Pelikanem II Łowicz, SAP Andrespolią II, Kolejarzem, CHKS-em i SP Widzew. W 5 spotkaniach biało-niebiescy zdobyli komplet punktów strzelając przy tym 40 bramek i tracąc tylko jedną.

„Liga w której obecnie występujemy znacząco różni się od rozgrywek, w których braliśmy udział w poprzednim sezonie. Rok temu, ligowe rozgrywki były zdecydowanie bardziej wyrównane, natomiast teraz sytuacja wygląda nieco inaczej. Wewnętrznej motywacji naszym zawodnikom jednak nie brakuje, a dzięki dodatkowym celom stawianym w meczach mistrzowskich dbamy o ich dalszy rozwój indywidualny.” – podsumowuje pierwsze tygodnie sezonu trener Andrzej Czubiński.

Już w najbliższej kolejce drużyna UKS SMS II Łódź będzie podejmowała na własnym boisku KS Kutno.

Published by Redakcja