Aktualności

Najstarszy junior po pierwszych pięciu meczach

Juniorzy starsi A1 występujący w I Lidze Wojewódzkiej mają za sobą pierwsze ligowe spotkania. Chociaż nie udało się zgarnąć kompletu punktów, to jednak start sezonu można uznać za udany.

Podopieczni trenera Kurpeta wygrywali kolejno z drużynami: GKS Bełchatów, Piotrcovią Piotrków Trybunalski, Różą Kutno i RKS Rzeczyca. Nie udało się jednak zwycięsko zejść z boiska po meczu na szczycie rozgrywanym z Łódzkim Klubem Sportowym. W 2. kolejce ligi A1 zawodnicy UKS SMS Łódź przegrywali z ŁKS już 0:2, jednak po dobrej grze udało się im doprowadzić do wyrównania. Kiedy wydawało się, że biało-niebiescy są na fali wznoszącej, na kilka minut przed zakończeniem spotkania to ŁKS zdobył trzecią bramkę i wygrał ten mecz.

„Do meczu z ŁKS stanęliśmy dodatkowo zmotywowani po naszym bardzo dobrym występie w pierwszej kolejce przeciwko GKS Bełchatów. W Bełchatowie udało nam się wziąć rewanż za przegrane spotkanie w poprzednim sezonie. Żałujemy, że nie udało się zapunktować z ŁKS, bo było na prawdę blisko. Najważniejsze jednak, że nasi zawodnicy szybko wrócili do wygrywania spotkań i mamy nadzieję, że zwycięska passa potrwa już do końca rundy” – komentuje początek sezonu trener Mateusz Kurpet.

W najbliższej kolejce UKS SMS podejmie na własnym boisku zespół Kolejarza Łódź.

Published by Redakcja