Aktualności

Zespół 2009 się nie zatrzymuje!

Świetnie w bieżącym sezonie wyglądają zawodnicy Trampkarza z rocznika 2009. Przekonujące zwycięstwa, stabilna forma, a do tego atrakcyjny styl gry. Przyjemnie jest popatrzeć na drużynę trenera Soleckiego w tych rozgrywkach.

Zawodnicy UKS SMS Łódź rywalizowali ostatnio m.in. z Pelikanem Łowicz, WKS Wieluń, SAP Andrespolią i Kasztelanem Żarnów wygrywając wszystkie te spotkania i w każdym strzelając min. 3 bramki. Z resztą ofensywny i odważny styl gry jest tym, co prezentują od samego początku rozgrywek nasi zawodnicy z tej kategorii wiekowej.

„Podstawowym celem postawionym przed naszym zespołem był awans do I Ligi Wojewódzkiej, czego jesteśmy coraz bliżej. Z perspektywy dalszego rozwoju, awans ten jest niezwykle ważny, ponieważ umożliwi nam rywalizację na wyższym poziomie sportowym.” – podkreśla trener Solecki.

Jednak walka o awans nie odbywa się kosztem rozwoju i stylu gry: „Najbardziej cieszy nas, że potrafimy wygrywać nie zapominając o założeniach i dobrej grze w piłkę. Progres zawodników jest widoczny, a to przekłada się na występy całego zespołu. Nie zamierzamy zmieniać naszych postanowień i ciągle realizujemy swój plan pracy” – podsumowuje trener rocznika 2009.

Warto również podkreślić, że coraz więcej zawodników wyróżniających się w tym zespole dostaje szanse na rywalizację ze swoimi starszymi kolegami. W Juniorze Młodszym zagrali już Olek Augustyn i Marcel Barcikowski, a wkrótce swoje szanse otrzymają również kolejni zawodnicy, m.in. Sławek Olesiński i Wiktor Kurek.

Published by Redakcja