Aktualności

Przygotowania do decydujących rozgrywek Trampkarza Młodszego

Zawodnicy z rocznika 2010 mają za sobą świetną rundę. Przed ostatnim meczem ligowym mogą pochwalić się kompletem zwycięstw i imponującym bilansem bramkowym, który wynosi 135:4.

Podopieczni trenera Wosika dość pewnie wygrywają w każdym swoim spotkaniu, dzięki czemu mogą już powoli myśleć o meczach barażowych, w których powalczą o awans do ligi wojewódzkiej.

„Mogę być bardzo zadowolony z pracy, jaką nasi zawodnicy wkładają na każdym treningu, bo to przekłada się na mecze ligowe. Na ten moment możemy uznać, że jesteśmy w połowie drogi do naszego celu, jakim był awans do ligi wojewódzkiej. Nie możemy jednak zapominać, że kolejne mecze przed nami, a rywalizacja w barażach nigdy nie jest łatwa.” – podsumowuje ostatnie tygodnie trener Piotr Wosik.

Należy również wspomnieć, że podobnie jak w pozostałych grupach, również niektórzy zawodnicy tej drużyny w trakcie tego sezonu zebrali już doświadczenie na boisku rywalizując ze starszymi kolegami z rocznika 2009.

Przed zawodnikami urodzonymi w 2010r. ostatni mecz tej rundy w którym zmierzą się z Włókniarzem Pabianice.

Published by Redakcja