Aktualności

IV Edycja Ogólnopolskich Testów Naborowych w UKS SMS już w listopadzie!

Już 28. listopada odbędzie się IV Edycja Ogólnopolskich Testów Naborowych w naszej akademii. W poprzednich wydarzeniach z tej serii udział wzięło łącznie ponad 100 zawodników, z czego kilkunastu uczestników wykorzystało swoją szansę i obecnie występują oni w zespołach UKS SMS Łódź.

„W poprzednich edycjach poziom sportowy był zaskakująco wysoki. Wielu zawodników przyjeżdżających z mniejszych klubów pokazało się z naprawdę dobrej strony. Niektórzy z nich stanowią teraz o sile naszych zespołów w kategorii trampkarza czy juniora młodszego. Liczymy, że podobnie będzie i tym razem. Czekamy na zawodników urodzonych w 2009, 2010 oraz 2011 którzy będą wzmocnieniem naszych drużyn w tych rocznikach.” – przypomina Bartosz Szymański, koordynator grup naborowych.

W trakcie dnia testowego każdy zawodnik będzie miał możliwość zaprezentowania swoich umiejętności w dwóch jednostkach treningowych, które zostaną poprowadzone przez trenerów UKS SMS Łódź, a także zagrać w test meczu. Dla rodziców oraz uczestników testów naborowych odbędzie się specjalne spotkanie, w ramach którego zostaną oni oprowadzeni po obiektach Szkoły Mistrzostwa Sportowego oraz będą mogli porozmawiać z trenerami Akademii. Wszyscy zawodnicy mają również zagwarantowany obiad tego dnia.

 

Udział w testach jest bezpłatny dla wszystkich uczestników. Aby wziąć udział w wydarzeniu należy wypełnić Kartę Testowanego Zawodnika (POBIERZ TUTAJ) oraz wysłać ją na adres mailowy: miroslaw@smslodz.pl lub bartosz.szymanski@ukssmslodz.pl. Liczba miejsc jest ograniczona, a o zgłoszeniu decyduje kolejność przysłania kart zgłoszeniowych.

W przypadku dodatkowych pytań dotyczących IV Edycji Ogólnopolskich Testów Naborowych zachęcamy do kontaktu telefonicznego: 606-708-657.

 

Published by Redakcja