Aktualności

UKS SMS 2009 rozbija bank i robi 2 awanse!

Świetne miesiące mają za sobą zawodnicy UKS SMS Łódź z rocznika 2009. Pierwszy zespół już wcześniej zagwarantował sobie awans do I Ligi Wojewódzkiej, natomiast w ostatni weekend swój awans przypieczętowali również młodzi piłkarze drugiej drużyny tego rocznika, którzy w przyszłym sezonie zagrają w II Lidze Wojewódzkiej.

„Ostatni okres upłynął nam na wdrażanie kolejnych zachowań, które pozwolą nam się rozwijać jako całej drużynie. Pierwsza drużyna już wcześniej zagwarantowała sobie awans, dlatego też w ostatnich meczach swoją szansę dostało kilku zawodników rzadziej występujących do tej pory w „jedynce”. – podsumowuje trener Mariusz Solecki.

W ostatnich meczach ligowych wyróżniającymi się postaciami byli m.in. Marcel Barcikowski oraz Antoni Arendt, którzy stanowili o sile ataku biało-niebieskich, jak również bramkarze – Igor Sałaga i Sebastian Janowski.

Drugi zespół rocznika 2009 właśnie zakończył swoje mecze barażowe z drużyną Widzew TMRF, w których to odniósł dwa zdecydowane zwycięstwa. Pierwsze spotkanie zakończyło się wynikiem 4:1, natomiast w drugim meczu biało-niebiescy wygrali 5:1.

Gratulujemy obu drużynom awansów i z niecierpliwością czekamy na pierwsze mecze w 2024 roku!

Published by Janusz Matusiak