Aktualności

Junior Młodszy B2 po ostatniej kolejce w tej rundzie

Ze zmiennym szczęściem rywalizowali w rozgrywkach ligowych zawodnicy trenera Marcina Pyrdoła z kategorii Juniora Młodszego. W ostatnich kilku spotkaniach zawodnicy rocznika 2008 wygrali m.in. z ŁKS Łódź i Łódzką Akademią Futbolu, jednak w meczach z AKS i Widzewem musieli uznać wyższość rywali. Ostatecznie młodzi piłkarze UKS SMS Łódź kończą rozgrywki na czwartym miejscu z dorobkiem 21 punktów.

„Przez kontuzje i choroby kluczowych zawodników nie udało nam się przepracować tego, co mieliśmy zaplanowane w 100%. Teraz można stwierdzić, że miało to bezpośrednie przełożenie na nasze występy w meczach mistrzowskich” – podsumował trener Marcin Pyrdoł.

W nieco lepszych humorach rozgrywki kończy drugi zespół rocznika 2008 rywalizujący w Lidze Okręgowej. Ostatnie mecze zakończyły się zwycięstwami naszego drugiego zespołu, a w ostatniej kolejce, po emocjonującej końcówce meczu, podopieczni trenera Wasiaka pokonali KAS Konstantynów 2:1. Finał miał jednak gorzko-słodki smak, ponieważ do walki w barażach zabrakło naszym zawodnikom tylko dwóch punktów.

„Do samego końca walczyliśmy o korzystny rezultat i w tym spotkaniu nam się to udało. Mogę być dumny z zawodników, którzy tego dnia pokazali charakter. Niestety, w ostatecznym rozrachunku na niewiele się to jednak zdało, bo do pierwszego miejsca i ewentualnej walki w barażach zabrakło nam dwóch punktów. Tym bardziej możemy żałować naszego potknięcia w Jeżowie.” – mówił po ostatnim meczu trener naszej drugiej drużyny, Piotr Wasiak.

Zamykamy pewien etap w bieżących rozgrywkach, liczymy na dobrze przepracowany okres zimowy i z naszymi zawodnikami widzimy się w lidze już w 2024 roku!

Published by Janusz Matusiak