Aktualności

Orliki zbierają doświadczenie na Champions CUP

Ostatnia niedziela to dla zawodników z kategorii Orlik turniejowa rywalizacja na wysokim poziomie. Nasi zawodnicy wzięli udział w Football Champions CUP, w ramach którego mogli rywalizować z drużynami z całej Polski.

fot. Football Brothers (facebook.com/thefootballbrothers)

Młodzi zawodnicy UKS SMS Łódź dzięki dobrym występom w fazie grupowej rywalizowali w dalszej części turnieju w Grupie Złotej razem z najlepszymi akademiami występującymi tego dnia.

Dla zawodników z rocznika 2014 to jeszcze nie koniec grania w tym roku. Pomimo tego, że rozgrywki ligowe już dawno się zakończyły to podopieczni trenera Wasiaka mają w swoich planach jeszcze trochę gier!

fot. Football Brothers (facebook.com/thefootballbrothers)

Published by Janusz Matusiak