Aktualności

Polska pokonała Grecję. Cały mecz Wiktorii Zieniewicz

Piłkarska reprezentacja Polski  piłkarek nożnych pokonała w Sosnowcu Grecję 2:0 (1:0) w swoim szóstym, ostatnim meczu grupowym Ligi Narodów. Już wcześniej biało-czerwone zapewniły sobie wygraną w grupie 3. dywizji B i awans do dywizji A.

Kolejny cały mecz w drużynie narodowej rozegrała Wiktoria Zieniewicz, zawodniczka UKS SMS Łódź. w końcówce spotkania na boisku pojawiły się też jej koleżanki z klubu z ul. Milionowej 12 – Nadia Krezyman i Oliwia Domin.
1:0 – Ewa Pajor (37), 2:0 – Kinga Kozak (59).
Polska: Kinga Szemik – Kayla Adamek (46. Natalia Padilla-Bidas), Wiktoria Zieniewicz, Oliwia Woś, Sylwia Matysik – Kinga Kozak (90. min. Olivia Domin), Tanja Pawollek, Adriana Achcińska ( 72. Emilia Szymczak)– Ewelina Kamczyk (82. Nadia Krezyman), Ewa Pajor, Martyna Wiankowska.

Published by Marcinek