Aktualności

Urodziny trenera Marka Chojnackiego

Marek  Chojnackie, trener ekstraligowych piłkarek UKS SMS Łódź obchodził 6 grudnia urodziny.  O doskonałej pracy 64-latka, oprócz tytułów, najlepiej świadczy to, że za jego kadencji (od 2016 roku pracuje w klubie przy ul. Miliowej) w pierwszej reprezentacji Polski zadebiutowały: Kinga Kurek, Olga Zubchyk, Kasandra Parczewska, Nikola Karczewska, Adriana Achcińska, Paulina Filipczak, Klaudia Jedlińska, Gabriela Grzybowska, Wiktoria Zieniewicz i we wtorek przeciwko Grecji (2:0) – Oliwia Domin i Klaudia Krezyman.

Ponadto występowały w kadrze jako jego piłkarki: Martyna Wiankowska, Katarzyna Konat, Anna Rędzia i Dominika Kopińska. To razem aż 15 zawodniczek, statystycznie dwie piłkarki na każdy rok pracy.

Trenerze – życzymy wszystkiego najlepszego i kolejnych reprezentantek!

Published by Marcinek