Aktualności

Kolejne turniejowe rozgrywki Orlika

Zawodnicy UKS SMS z rocznika 2014 nie zwalniają tempa i mają za sobą kolejne rozgrywki turniejowe. Tym razem zawodnicy trenera Wasiaka rywalizowali w Bełchatowie oraz Głownie.

Najpierw młodzi piłkarze mogli rywalizować na hali sportowej Skry Bełchatów, gdzie swoje mecze rozgrywały aż dwie drużyny biało-niebieskich. Obie zaprezentowały się z bardzo dobrej strony wygrywając wiele spotkań i zdobywając kolejne doświadczenie.

Tydzień później stawili się już w Głownie, gdzie kolejny raz w dwóch drużynach rywalizowali m.in. z ŁAF, Pelikanem Łowicz, Rozwojem Głowno czy Zjednoczonymi Stryków. Zawodnicy pokazali bardzo dobry futbol zgarniając również kilka wyróżnień indywidualnych (m.in. najlepszy bramkarz turnieju oraz MVP turnieju).

Gratulujemy coraz lepszej postawy w kolejnych zimowych turniejach drużynie trenera Wasiaka!

 

Published by Redakcja