Aktualności

UKS SMS klubem partnerskim GKS Bełchatów

Z przyjemnością możemy poinformować, że nasz klub został partnerem GKS-u Bełchatów w ramach podpisanej umowy partnerskiej, która obowiązywać będzie co najmniej do 2025 roku. 

 

Współpraca między klubami obejmować będzie przede wszystkim wymianę informacji dotyczących procesów szkoleniowych, jak również umożliwi najzdolniejszym zawodnikom UKS SMS Łódź odbywanie testów w pierwszej drużynie z Bełchatowa, która walczy obecnie o awans do II. Ligi.

„Wierzymy, że rozpoczęta współpraca będzie owocna dla obu stron. Dzięki nawiązanej umowie, trenerzy pracujący w obu Akademiach będą mieli możliwość ciągłego rozwoju, dyskusji i nauki. W ramach partnerstwa tworzy się również duża szansa dla zawodników UKS SMS Łódź. Najzdolniejsi juniorzy będą mieli możliwość wyjazdu na testy i spróbowania swoich sił w mocnym, 3-ligowym zespole. Liczymy, że dla niektórych z nich GKS Bełchatów może być pierwszym przystankiem na ich seniorskiej drodze w piłce.” – podsumował spotkanie dyrektor Mirosław Dawidowski.

Umowa pomiędzy klubami będzie obowiązywała do co najmniej do 30 czerwca 2025 roku.

fot. akademiagks.pl

 

Published by Janusz Matusiak