Aktualności

Orliki wracają do gry na Łódka CUP!

W ostatnią niedzielę nasi zawodnicy z rocznika 2014 udanie rozpoczęli turniejowo rok 2024 na rozgrywkach Łódka CUP w Sawo Gruz Arena.

Młodzi piłkarze rozegrali tego dnia aż 8 spotkań i mogli sprawdzić swoje umiejętności w meczach m.in. z Młody Widzew, BS Talent Łódź, APR Turek czy Sokół Aleksandrów Łódzki.

„Cieszymy się, że kolejny raz mogliśmy odwiedzić Arenę i zagrać w turnieju Łódka CUP. Turniejowa rywalizacja to zawsze okazja do złapania innego doświadczenia niż w meczach kontrolnych. Tego dnia zagraliśmy zarówno z drużynami, z którymi mierzyliśmy się w 2023, jak również z zespołami, z którymi do tej pory nie mieliśmy okazji grać, co stanowi z pewnością dodatkową wartość dla chłopaków” – podsumował trener Wasiak.

Cały zespół spisał się na piątkę, a dodatkowe wyróżnienia otrzymali Vańka (MVP drużyny) oraz Antek (najlepszy skrzydłowy turnieju).

Published by Redakcja