Aktualności

Trzy piłkarki UKS SMS powołane do reprezentacji

Nina Patalon, selekcjonerka reprezentacji Polski piłkarek nożnych, powołała kadrę na dwa towarzyskie mecze ze Szwajcarią, które zostaną rozegrane w Hiszpanii. Wśród powołanych są trzy piłkarski UKS SMS Łódź – Oliwia Domin i Nadia Krezyman i  Wiktoria Zieniewicz.

Pierwszy mecz odbędzie się 23 lutego o godz. 17, a drugi zostanie rozegrany 27 lutego o godz. 17.

Kadra:

Bramkarki: Katarzyna Kiedrzynek (Paris Saint-Germain FC, Francja), Kinga Szemik (Stade de Reims, Francja), Oliwia Szperkowska (Czarni Sosnowiec).

Obrończynie: Małgorzata Grec (Dijon Football Côte-d’Or, Francja), Sylwia Matysik (TSV Bayer 04 Leverkusen, Niemcy), Małgorzata Mesjasz (AC Milan, Włochy), Emilia Szymczak (FC Barcelona, Hiszpania), Martyna Wiankowska (1.FC Köln, Niemcy), Oliwia Woś (FC Zürich, Szwajcaria), Wiktoria Zieniewicz (UKS SMS Łódź).

Pomocniczki: Martyna Brodzik (Pogoń Szczecin), Oliwia Domin (UKS SMS Łódź), Dominika Grabowska (FC Fleury 91, Francja), (Glasgow City FC, Szkocja), Nadia Krezyman (UKS SMS Łódź), Klaudia Lefeld (Grasshopper-Club Zurych, Szwajcaria), Natalia Wróbel (Brøndbyernes IF, Dania).

Napastniczki: Kayla Adamek (Vittsjö GIK, Szwecja), Klaudia Jedlińska (Dijon Football Côte-d’Or, Francja), Ewelina Kamczyk (FC Fleury 91, Francja), Nikola Karczewska (TSV Bayer 04 Leverkusen, Niemcy), Natalia Oleszkiewicz (Pogoń Szczecin), Natalia Padilla Bidas (1.FC Köln, Niemcy), Ewa Pajor (VfL Wolfsburg, Niemcy).

Published by Marcinek