Aktualności

Futsalistki drużyna UKS SMS Łódź w finale MMP

Rozegrano turnieje III fazy eliminacji do Młodzieżowych Mistrzostw Polski w futsalu kobiet do lat 15.
Awans do finałowego turnieju wywalczyła drużyna UKS SMS Łódź, która wygrała swoją grupę. Na boisku rywalizowały:  Lemańczyk, Sęk – Sobczak, Misiak, Wieczorek, Wochnik, Urbańczyk, Wojtyra, Gruszczyńska, Krywoszej, Nowakowska, Zawierucha, Molenda, A. Komar.

W finale zagrają też: Orlen Gdańsk, Tęcza Bydgoszcz, Jantar Ostrołęka, Włókniarz Białystok, Unia 1 Opole/KKS Katowice, Ślęza Wrocław, Diamonds Academy, Polonia Tychy, Czarni Sosnowiec, FSA Kraków, Diamenty Jodłowa, Beniaminek Profbud Krosno i  Iskra Tarnów.

W turnieju finałowym, który odbędzie się w dniach 1-3 marca w Kleszczowie,  wystąpi również LUKS Astoria Junior Szczerców, który jest gospodarzem turnieju oraz obrońca tytułu Sparta Miejska Górka.

Published by Marcinek