Aktualności

Zieniewicz i Krezyman zagrały ze Szwajcarią

Reprezentacja Polski piłkarek nożnych, przebywająca na zgrupowaniu w Hiszpanii, przegrała 1:4 (0:2) towarzyski mecz ze Szwajcarią. Na boisku była dwie piłkarski UKS SMS. Cały mecz rozegrała Wiktoria Zieniewicz, a  w 81 minucie na murawie pojawiała się Nadia Krezyman.
Polska – Szwajcaria 1:4 (0:2)
Bramki: Kayla Adamek 62 – Wiktoria Zieniewicz 6 (samobójcza), Alayah Pilgrim 45, Noemi Ivelj 66, Alisha Lehmann 71.
Polska:   Katarzyna Kiedrzynek – Sylwia Matysik, Wiktoria Zieniewicz, Oliwia Woś, Martyna Wiankowska – Kayla Adamek (81, Nadia Krezyman), Klaudia Lefeld (72, 10. Natalia Wróbel),  Emilia Szymczak (81, Martyna Brodzik),  Dominika Grabowska, Ewelina Kamczyk (72, Nikola Karczewska) –  Ewa Pajor (72,  Natalia Padilla Bidas).

Published by Marcinek