Aktualności

Ankieta SMS-owa #1 – Wiktor Dylik

Już od dzisiaj rozpoczynamy nowy format w którym będziecie mogli lepiej poznać zawodników (i nie tylko!) naszej Akademii, którzy opowiedzą o swoim doświadczeniu związanym z UKS SMS Łódź, najlepszych momentach na boisku, jak również zdradzą swoje największe, sportowe marzenia!

W pierwszym odcinku „Ankiety SMS-owej” przepytujemy Wiktora Dylika, który jest zawodnikiem drużyny UKS SMS Łódź w roczniku 2010. Wiktor dołączył do naszego klubu w 2021, jednak w tym czasie zdążył już dobrze poznać UKS SMS i osiągnąć pierwsze, sportowe sukcesy z zespołem prowadzonym przez trenera Wosika.

1. Twoje największe marzenie? 

Myślę, że musi być związane z piłką. Największym może być wygranie Ligi Mistrzów! 

2. Który mecz w barwach UKS SMS najbardziej zapadł Ci w pamięci? 

Z pewnością najwięcej emocji przyniosły nam mecze barażowe z AKS SMS. Ciekawy był sam format dwumeczu, a do tego jeszcze fakt, że mecze miały charakter derbowy. 

3. Które miejsce w Szkole Mistrzostwa Sportowego jest Twoim ulubionym? 

Tu odpowiedź jest bardzo prosta. Zdecydowanie wszystkie boiska w naszej Akademii. 

4. Mamy rok 2034. Gdzie jest i co robi wtedy Wiktor Dylik? 

Najlepiej, jeśli Wiktor Dylik mieszkałby wtedy w Hiszpanii i był zawodnikiem Realu Madryt. Całe szczęście, że do 2034 mamy jeszcze trochę czasu. 

5. Najlepsze wspomnienie związane z UKS SMS Łódź? 

No tutaj również muszę postawić na mecze barażowe z AKS SMS. Dobrze wspominam również atmosferę i pierwsze treningi w UKS SMS po przyjściu z poprzedniego klubu. 

6. W jaki sposób spędzasz czas, kiedy nie jesteś na boisku? Jakie są Twoje największe pozapiłkarskie zainteresowania? 

Ciężko jest mi postawić na coś innego niż piłka. Na pewno oglądam sporo meczów w telewizji. Dzięki temu, nawet poza boiskiem można się czegoś nauczyć od profesjonalnych, dorosłych zawodników. Jeśli miałbym wybrać coś zupełnie niezwiązanego z piłką to ostatnio spodobało mi się programowanie. Ale to chyba znacznie trudniejsze od grania w piłkę. 

7. W jakich klubach występowałeś przed przyjściem do UKS SMS? 

Pierwszym moim klubem był UKS 35 Łódź, z którego w 2019 roku trafiłem do BS Talent Łódź. Tam spędziłem super czas grając w kategorii Orlika. Przy okazji przejścia do piłki 9-osobowej trafiłem do Widzew TMRF. Niewiele później byłem już w SMS-ie. 

8. Jaki jest Twój największy sukces w biało-niebieskich barwach?

I tutaj kolejny raz stawiam na zwycięskie baraże w meczu z AKS. Mecze były wyrównane, jednak na koniec to my okazaliśmy się lepszym zespołem i radość była bardzo duża. Mam jednak nadzieję, że w SMS-ie czekają na nas jeszcze zdecydowanie większe sukcesy w przyszłości. 

 

Published by Redakcja