Aktualności

UKS SMS gra w sobotę w Sosnowcu

Drugim wiosennym rywalem piłkarek nożnych  UKS SMS Łódź będzie drużyna Czarnych Sosnowiec, która  w 12. kolejce ekstraligi pokonała u siebie 3:0 GKS Katowice, a więc mistrza Polski. Mecz rozegramy zostanie w sobotę w Zagłębiu, początek godz. 15.
Działaczom Czarnych bardzo zależy na udanej rundzie wiosennej, co jest związane ze sporym niedosytem  związanym z  jesienną rywalizacją. Wówczas zawodniczki tego klubu wywalczyły 17 punktów (5 wygranych, 2 remisy, 4 porażki), co potraktowano jako olbrzymi zawód.
Dlatego też z funkcją pierwszej trener zespołu pożegnała się Anna Szymańska, a zastąpił ją Sebastian Stemplewski, który wrócił do sterów sosnowieckiej ekipy po niemal trzyletniej przerwie.
Ponowny debiut miał udany. A jak będzie w sobotę?

Published by Marcinek