Aktualności

Zofia Pągowska i reprezentacja Polski U-17 zagra na EURO!

Reprezentacja Polski piłkarek nożnych do lat 17, prowadzona przez Marcina Kasprowicza, wygrała 3:0 (1:0) z Danią w ostatnim meczu turnieju II rundy eliminacji mistrzostw Europy, który odbył się w Polsce. Polki zajęły pierwsze miejsce w grupie i awansowały do turnieju finałowego.
W tym spotkaniu wystąpiła zawodniczka UKS SMS Łódź Zofia Pągowska

Polska – Dania 3:0
Bramki: Oliwia Związek 35, Julia Ostrowska 84, Małgorzata Rogus 90

Polska: Julia Woźniak – Iga Witkowska, Oliwia Łapińska, Magda Piekarska (81, Zofia Pągowska), Krystyna Flis – Maja Zielińska, Weronika Araśniewicz, Lena Marczak (81, Anna Krakowiak), Zuzanna Witek (89, Małgorzata Rogus) – Oliwia Związek (70, Julia Ostrowska), 1 Kinga Wyrwas.

Turniej finałowy ME odbędzie się w maju w Szwecji.

Published by Marcinek