Trzy piłkarki UKS SMS Łódź w reprezentacji Polski

Nina Patalon, selekcjonerka reprezentacji Polski piłkarek nożnych przedstawiła kadrę na mecze eliminacji do mistrzostw Europy z Islandią (5 kwietnia, 18.45, Kópavogur) i Austrią (9 kwietnia, 18, Gdynia).

Powołania otrzymały trzy piłkarki UKS SMS Łódź: Wiktoria Zieniewicz, Oliwia Domin i Nadia Krezyman.

Kadra:

Bramkarze: Katarzyna Kiedrzynek (Paris Saint-Germain FC, Francja), Kinga Szemik (Stade de Reims, Francja), Oliwia Szperkowska (Paris Saint-Germain FC, Francja).

Obrończynie: Małgorzata Grec (Dijon Football Côte-d’Or, Francja), Sylwia Matysik (TSV Bayer 04 Leverkusen, Niemcy), Małgorzata Mesjasz (AC Milan, Włochy), Martyna Wiankowska (1.FC Köln, Niemcy), Oliwia Woś (FC Zürich Frauen, Szwajcaria), Wiktoria Zieniewicz (UKS SMS Łódź).

Pomocniczki: Martyna Brodzik (Pogoń Szczecin), Oliwia Domin (UKS SMS Łódź), Dominika Grabowska (FC Fleury 91, Francja), Kinga Kozak (Glasgow City FC, Szkocja), Nadia Krezyman (UKS SMS Łódź), Klaudia Lefeld (Grasshopper-Club Zurych, Szwajcaria), Natalia Wróbel (Brøndbyernes IF, Dania).

Napastniczki: Kayla Adamek (Vittsjö GIK, Szwecja), Klaudia Jedlińska (Dijon Football Côte-d’Or, Francja), Ewelina Kamczyk (FC Fleury 91, Francja), Nikola Karczewska (TSV Bayer 04 Leverkusen, Niemcy), Natalia Oleszkiewicz (Pogoń Szczecin), Natalia Padilla Bidas (1.FC Köln, Niemcy), Ewa Pajor (VfL Wolfsburg, Niemcy).