Aktualności

Dawid Kroczek w Ekstraklasie!

Dawid Kroczek, a więc trener, który przez wiele lat związany był z UKS SMS Łódź został właśnie trenerem ekstraklasowej Cracovii. Na tym stanowisku zastąpił Jacka Zielińskiego.

Dawid Kroczek do Cracovii trafił już w lutym, kiedy to przejął rolę szefa metodologii drużyn U17-U19 krakowskiego klubu. Od tego czasu był również odpowiedzialny za przygotowanie klubu do reaktywacji drużyny rezerw, która od kolejnego sezonu zacznie rozgrywki w IV Lidze.

Jednak po zwolnieniu trenera Zielińskiego to właśnie młody szkoleniowiec dostał szansę prowadzenia pierwszego zespołu Cracovii w bieżącym sezonie Ekstraklasy. Już w kolejną niedzielę będziemy mogli zatem oglądać trenera Dawida na ławce trenerskiej w meczu z Jagiellonią!

Niezwykle się cieszymy i gratulujemy Dawidowi tego sukcesu sportowego! Jesteśmy dumni, że nasza Akademia wypuszcza nie tylko zawodników na najwyższy szczebel piłkarski w kraju, ale od teraz również trenerów!

 

fot. cracovia.pl

Published by Janusz Matusiak