Aktualności

Ankieta SMS-owa #4 – Marcin Perliński

Nasza Ankieta SMS-owa cieszy się dużą popularnością, dlatego w 4. odcinku mamy dla Was coś specjalnego. Przed mikrofonem stanął trener koordynator UKS SMS – Marcin Perliński. Trener Marcin bez problemów poradził sobie ze wszystkimi pytaniami. Z resztą, zobaczcie sami:

 

1. Twoje największe marzenie? 

To może zaczniemy z dala od piłki. Patrząc na obecną sytuację i wszystkie wydarzenia, które dzieją się obecnie na świecie to największym marzeniem może być to, aby w końcu rozwiązać wszelkie konflikty zbrojne. Byłoby wspaniale. 

2. Który mecz w barwach UKS SMS najbardziej zapadł Ci w pamięci? 

Myślę, że mógł być to mecz w Warszawie, w którym zmierzyliśmy się z Legią. Były to rozgrywki CLJ U19, a nasz zespół wygrał wtedy 2:1. 

3. Które miejsce w Szkole Mistrzostwa Sportowego jest Twoim ulubionym? 

Tutaj moja odpowiedź nie będzie się różniła od tej, którą do tej pory podawali nasi zawodnicy. Zdecydowanie najlepiej czuję się na naszych boiskach w czasie prowadzonych treningów. 

4. Mamy rok 2034. Gdzie jest i co robi wtedy Marcin Perliński? 

Obstawiam, że w dalszym ciągu w UKS SMS!

5. Najlepsze wspomnienie związane z UKS SMS Łódź? 

Bardzo dobrze wspominamy wygrany turniej „Z podwórka na Stadion – Puchar Tymbarku”. Była to świetna impreza z super sportową atmosferą. Udało nam się wygrać te rozgrywki, a drużynę prowadziłem wówczas z trenerem Dawidem Kroczkiem, który od niedawna pracuje w Cracovii. 

6. W jaki sposób spędzasz czas, kiedy nie jesteś na boisku? Jakie są Twoje największe pozapiłkarskie zainteresowania? 

Muszę przyznać, że czasu pozaboiskowego w moim życiu jest bardzo mało. Tym bardziej każdą wolną chwilę staram się spędzać z rodziną… ale również na sportowo. Uwielbiam grać w koszykówkę, a dodatkowego relaksu szukamy jeżdżąc na rowerze. 

7. W jakich klubach pracowałeś przed przyjściem do UKS SMS? 

Tutaj większej historii nie będzie. Można powiedzieć, że jestem przywiązany do biało-niebieskich barw od samego początku. Pracę rozpocząłem w UKS SMS i tak to trwa już od 23 lat!

8. Jaki jest Twój największy sukces w biało-niebieskich barwach?

Postawiłbym na brązowy medal CLJ U19, który udało się wywalczyć jako asystent u trenera Mirosława Dawidowskiego. W przypadku pracy jako pierwszy trener to pewnie awans do Centralnej Ligi Juniorów U19. 

Published by Janusz Matusiak