Aktualności

Wygrana w meczu derbowym Juniorów Starszych

Dość nietypowo, bo w środku tygodnia, o godzinie 20:15, odbył się derbowy mecz Juniorów Starszych. Tego dnia nasza Akademia, jako gospodarze tego spotkania, podejmowała zespół AKS SMS.

Świetną atmosferę w tym spotkaniu zapewnili również … uczniowie Szkoły Mistrzostwa Sportowego, którzy licznie zebrali się na trybunach i pomagali swoim kolegom dopingiem. Jak widać, pomogło to naszym zawodnikom, którzy tego dnia po bramkach Strzałkowskiego, Skrobata i Frątczaka zwyciężyli w tym spotkaniu. Warto dodać, że w derbowym meczu zespół Juniorów Starszych prowadzony był przez trenera Soleckiego.

„Ten mecz naprawdę był pełen emocji, dramaturgii i niewykorzystanych sytuacji bramkowych. Mogłoby się wydawać, że spotkanie było pod naszą kontrolą i mogliśmy ten mecz „zamknąć” wcześniej, jednak tego dnia nasza skuteczność nie była na najwyższym poziomie. Trzeba jednak zaznaczyć, że nasz zespół świetnie realizował założenia taktyczne, a przy pełnym zaangażowaniu udało nam się wygrać środek pola, co przełożyło się na całą grę. Chłopakom zdecydowanie należą się brawa za ten mecz” – komentował po meczu trener Solecki.

 

Published by Redakcja