Aktualności

Jeszcze wszystko może się wydarzyć w Juniorze Młodszym

Sytuacja w lidze B1 Juniora Młodszego w dalszym ciągu jest niezwykle interesująca. Po pierwszych kolejkach drugiej rundy, w dalszym ciągu kilka drużyn liczy się w wyścigu o miejsce premiowane walką o CLJ.

Zawodnicy trenera Perlińskiego mają za sobą już 6 spotkań w obecnej rundzie. Do tej pory są jeszcze niepokonani (4 zwycięstwa i 2 remisy). Biało-niebiescy rozegrali już m.in. niezwykle ważny mecz z Widzewem Łódź, który skończył się remisem 2:2. Dość niespodziewanie, nasi zawodnicy podzielili się punktami również z zespołem Sokoła Aleksandrów.

„Oczywiście pozostaje pewien niedosyt. Patrząc w tabelę tym bardziej możemy żałować meczu z Sokołem Aleksandrów, gdzie do zwycięstwa zabrakło niewiele. Jednak już teraz szykujemy się do kolejnego miesiąca, bo to właśnie w maju odbędzie się kilka spotkań ważnych dla układu tabeli pomiędzy zespołami z górnej części ligi” – opowiada trener Perliński.

Warto zaznaczyć, że zawodnicy z rocznika 2007 oprócz występów w lidze B1, łapią doświadczenie w starszych kategoriach wiekowych. Biało-niebiescy cały czas zasilają szeregi Ligi Makroregionalnej Juniora Starszego, 1 Ligi Wojewódzkiej A1 czy nawet zespołu seniorów.

Published by Redakcja