Dominika i Marta miały udział w pokonaniu Portugalii

Reprezentacja Polski U-15 piłkarek nożnych rozegrała drugi mecz w trakcie turnieju w Portugalii. Biało-czerwone pokonały gospodynie turnieju 3:1. choć przegrywały do przerwy 0:1.
Wyrównująca bramka padła za sprawą Amelii Guzendy (68), prowadzenie zapewnił nam gol Sandry Piotrowskiej (75), a na 3:1 trafiła Blanca Zając (85).

Od pierwszej minuty spotkania grała Dominika Lemańczyk z UKS SMS Łódź, a w drugiej połowie pojawiał się na boisku oraz Marta Wochnik

Polska U-15: Dominika Lemańczyk – Karolina Półtorak, Maja Wiśniewska, Liwia Prochwicz, Sandra Piotrowska (90+8, Marta Wochnik), Oliwia Sanetas (46, Natalia Skrok), Marta Kwiatkowska (90, Michalina Wiśniewska), Blanka Zając, Nicola Gałuszka (46, Zofia Burzan), Aleksandra Szoliba, Julia Szymczyk (90, Helena Zarzycka).