Aktualności

Reprezentacyjne powołania. Wiktoria Zieniewicz zagra z Niemcami

Nina Patalon, selekcjonerka reprezentacji Polski piłkarek nożnych, ogłosiła kadrę na dwa mecze eliminacji do mistrzostw Europy z Niemcami, które odbędą się 31 maja o godz. 20.30 w Rostocku i 4 czerwca o godz. 18 w Gdyni. Powołanie otrzymała Wiktoria Zieniewicz z UKS SMS Łódź.

 

Kadra:

Bramkarki: Kinga Seweryn (GKS Katowice), Oliwia Szperkowska (Paris Saint-Germain FC, Francja), Kinga Szemik (Stade de Reims, Francja).

Obrończynie: Martyna Wiankowska (1.FC Köln, Niemcy), Małgorzata Mesjasz (AC Milan, Włochy), Sylwia Matysik (TSV Bayer 04 Leverkusen, Niemcy), Małgorzata Grec (Dijon Football Côte-d’Or, Francja), Wiktoria Zieniewicz (UKS SMS Łódź), Paulina Dudek (Paris Saint-Germain FC, Francja), Oliwia Woś (FC Zürich Frauen, Szwajcaria).

Pomocniczki: Adriana Achcińska (1.FC Köln, Niemcy), Aleksandra Zaremba (Costa Adeje Tenerife, Hiszpania), Emilia Szymczak (FC Barcelona, Hiszpania), Dominika Grabowska (FC Fleury 91, Francja), Kinga Kozak (Glasgow City FC, Szkocja), Klaudia Lefeld (Grasshopper-Club Zurych, Szwajcaria), Martyna Brodzik (Pogoń Szczecin).

Napastniczki: Natalia Padilla Bidas (1.FC Köln, Niemcy), Nikola Karczewska (TSV Bayer 04 Leverkusen, Niemcy), Klaudia Jedlińska (Dijon Football Côte-d’Or, Francja), Ewelina Kamczyk (FC Fleury 91, Francja), Kayla Adamek (Vittsjö GIK, Szwecja), Natalia Oleszkiewicz (Pogoń Szczecin), Ewa Pajor (VfL Wolfsburg, Niemcy).

Published by Marcinek