Aktualności

Kolejne reprezentacyjne powołania dla piłkarek UKS SMS

Katarzyna Barlewicz, trenerka reprezentacji Polski piłkarek nożnych do lat 19, powołała dwadzieścia cztery zawodniczki na zgrupowanie, które odbędzie się w dniach 27-31 maja w Nowym Sączu oraz mecz towarzyski z reprezentacją Słowacji (31 maja, godz. 12, Poprad).
Powołania otrzymały trzy piłkarki UKS SMS Łódź Amelia Majtczak, Klaudia Kiełczewska i  Olga Wieremiejczyk.

Ogłoszono też powołania na drugie w historii zgrupowanie kadry do lat 23. Otrzymały je trzy piłkarki UKS SMS: Paulina Filipczak, Oliwia Domin i Nadia Krezyman. Zgrupowanie odbędzie się w dniach od 26 maja do 5 czerwca. Podczas tego okresu kadra rozegra trzy spotkania w Szwecji na silnie obsadzonym turnieju 'Czterech Narodów. Biało-czerwone zmierzą się towarzysko z reprezentacjami U23 Niemiec (29 maja, 13, na Värendsvallen),Szwecji (1 czerwca, 13, na Visma Arena) oraz Australii (4 czerwca, 13, na Värendsvallen).

 

Published by Marcinek