Aktualności

Reprezentacja Polski U-17 i Zofia Pągowska trzecia w Europie!

Reprezentacja Polski  piłkarek nożnych do lat 17 kobiet zremisowała 2:2 (1:2) z Francją w meczu o trzecie miejsce mistrzostw Europy, które są rozgrywane w Szwecji. W serii rzutów karnych nasza reprezentacja wygrała 4-2. Ten wynik dał biało-czerwonym  awans do mistrzostw świata, które odbędą się w Dominikanie.
W kadrze drużyna prowadzonej przez selekcjonera Marcina Kasprowicza jest Zofia Pągowska z UKS SMS.

Bramki: Oliwia Związek 10, Oliwia Łapińska 80 – Justine Rouquet 11, 40

Rzuty karne: 1-0 Oliwia Łapińska, 1-1 Lina Gay, 2-1 Zuzanna Witek, (2-1 Ambre Ouazar – poprzeczka), 3-1 Iga Witkowska, 3-2 Justine Rouquet, (3-2 Kinga Wyrwas – obok słupka), (3-2 Célia Chabod – obroniony), 4-2 Magda Piekarska

Polska:  Julia Woźniak –  Iga Witkowska,  Oliwia Łapińska,  Magda Piekarska –   Maja Zielińska (84,  Aleksandra Kuśmierczyk), 8. Zuzanna Witek, 16. Małgorzata Rogus (71, Anna Krakowiak),  Weronika Araśniewicz,  Krystyna Flis –  Oliwia Związek (71,  Kinga Wyrwas), Julia Ostrowska.

Published by Marcinek