Aktualności

W sobotę Medyk Konin podejmie UKS SMS

Do końca sezonu  Orlen Ekstraligi piłkarek nożnych pozostały tylko dwie kolejki.Coraz mniejsze szanse na utrzymanie w elicie ma czterokrotny mistrz kraju, Medyk POLOMarket Konin. Zawodniczki Michała Sypuły są na przedostatnim miejscu w tabeli, a w przypadku zwycięstwa Stomilanek nad KS Uniwersytet Jagielloński, będą zamykać stawkę. Dlatego dla tej drużyny sobotni mecz z UKS SMS Łódź jest niezwykle istotny. Także podopieczne trenera Marka Chojnackiego mają o co walczyć, bowiem rywalizującej nadal o powrót na podium.

21. KOLEJKA

SOBOTA, 25 MAJA 2024

GKS Górnik Łęczna – Rekord Bielsko-Biała (godz. 12)

Medyk POLOMarket Konin – UKS SMS Łódź (godz. 12)

NIEDZIELA, 26 MAJA 2024

Pogoń Szczecin – Pogoń Dekpol Tczew (godz. 12)

Stomilanki Olsztyn – KS Uniwersytet Jagielloński (godz. 13)

Czarni Antrans Sosnowiec – AP ORLEN Gdańsk (godz. 15.30)

GKS Katowice – Śląsk Wrocław (godz. 15.30)

Published by Marcinek