Aktualności

Piłkarki ekstraligi podpisują nowe umowy

Do zakończenia sezonu 2023/2024 pozostała jednak kolejka. Nie dziwi zatem, że zawodniczki podpisują nowe kontrakty.

W następnym sezonie nie zobaczymy Alicji Materek w barwach Czarnych Antrans Sosnowiec. 22-latka występowała w drużynie trzynastokrotnych mistrzyń Polski od 2020 roku. Jakiś czas temu informował niemiecki portal Soccerdonna, bardzo możliwe, że polska piłkarka przeniesie się do Hiszpanii.

Kolejna ważna piłkarka GKS Katowice przedłużyła umowę z klubem o kolejne dwa lata – tym razem jest to Klaudia Maciążka. Napastniczka występuje w Gieksie od 2020 roku. O

Z kolei Paulina Kubiak zdecydowała się kontynuować karierę w Medyku POLOmarket Konin, z którym przedłużyła kontrakt. 18-letnia zawodniczka w zespole z Konina występuje od 2020 roku.

Venessa Mazur podpisała nową umowę z AP Orlenem. 24-letnia napastniczka występuje w ekipie z Trójmiasta od początku tego roku. Wcześniej piłkarka z kanadyjskim paszportem broniła barw Medyka Konin i norweskiego Klepp IL.

 

Published by Marcinek