Aktualności

Dziesiątki uśmiechniętych przedszkolaków na naszym turnieju!

W poniedziałek 27.05 na obiekcie SMS Łódź odbył się turniej przedszkolaków z okazji Dnia Dziecka organizowany przez Szkołę Mistrzostwa Sportowego oraz Football School.

W turnieju wzięło udział ponad 100 dzieci z 8 łódzkich przedszkoli .

„Ten wyjątkowy turniej piłkarski nie ma przegranych, wszyscy są wygranymi. Nikt nie rozlicza zawodników z goli czy nieudanych zagrań. Gra się wyłącznie dla przyjemności i podnoszenia swoich umiejętności. Naszym celem jest propagowanie aktywności fizycznej wśród dzieci. Nie wymagamy, żeby każde dziecko zostało mistrzem, jednak chcemy żeby każde dziecko miało możliwość uprawiania sportu, bez względu na prezentowane umiejętności.” – o turnieju opowiadał dyrektor sportowy, Mirosław Dawidowski.

Na 3 boiskach trwała rywalizacja, która przysporzyła radość wielu przedszkolakom. W turnieju wzięły udział przedszkola nr: 9, 17, 33, 90, 114, 200, 221, 34. Każde dziecko biorące udział w turnieju zostało nagrodzone.

Jeśli byliście uczestnikami tego turnieju to już wiecie, że UKS SMS Łódź prowadzi obecnie nabór w grupach przedszkolnych i zaprasza na bezpłatne treningi. A jeśli nie było Was na przedszkolnym turnieju to tym bardziej musicie spróbować swoich sił na naszych boiskach!

Informacje można uzyskać u trenera koordynatora Marcina Perlińskiego pod numerem telefonu: 600-420-689.

Published by Redakcja