Aktualności

W niedzielę UKS SMS podejmuje GKS Katowice

Sytuacja przed ostatnią kolejką sezonu 2023/2024 w Orlen Ekstralidze piłkarek nożnych nadal nie jest klarowna i nie wiemy, kto zostanie mistrzem kraju, kto stanie na najniższym stopniu podium, ale i kto pożegna się z piłkarską elitą. Wszystkie spotkania rozpoczną się w niedzielę o godz. 17:
W Łodzi na boisku przy ul. Milionowej zagra lider – GKS Katowice, który ma trzypunktową przewagę nad Pogonią Szczecin. Mecz zapowiada się bardzo ciekawie, bo przecież UKS SMS ma wciąż szanse na brązowy krążek. W tym sezonie GieKSa z ekipą prowadzoną przez trenera Marka Chojnackiego mierzyła się dwukrotnie i zarówno w lidze, jak i w Orlen Pucharze Polski wygrała 1:0. Pewnie w łódzkim zespole będą chcieli raz jeszcze spróbować, przecież do trzech razy sztuka.

Na najniższym stopniu podium wciąż mają szansę stanąć i Czarne Antrans Sosnowiec i UKS SMS Łódź. Jak na razie miejsce gwarantujące brązowy medal zajmują te pierwsze, z dorobkiem 43 oczek (o dwa więcej od SMS). W ostatnim meczu sezonu sosnowiczanki zmierzą się ze Śląskiem Wrocław, który pomimo fantastycznego początku rundy wiosennej, ostatnio gra w kratkę.

Published by Marcinek