Aktualności

Brązowy medal CLJ U-18 dla piłkarek nożnych UKS SMS

W rewanżowym spotkaniu półfinałowym CLJ U-18  piłkarki nożne UKS SMS zagrały świetnie. Walczyły z determinacją i wygrały spotkanie 1 :0 UKS 3 Weronica Staszkówka Jelna, po bramce Natalii Rohn. Niestety, zabrakło jeszcze jednego do dogrywki i ewentualnie rzutów karnych (pierwszy mecz przegrały 0:2)  i dlatego łodzianki musiały się zadowolić brązowym medalem.
Łódzkie zawodniczki dedykowały spotkanie Asi Piwowarskiej, która doznała zerwaniu więzadeł krzyżowych
5 zawodniczek w podstawowym składzie wystąpiło z rocznika 2008, czyli najmłodszy rocznik w tej kategorii wiekowej
UKS SMS Łódź wystąpił w następującym składzie: Piłat, Pągowska, Łysiak, Potrykus, Bałdyga, Matuszczyk, Urakova, Majtczak (kapitan) (Szwed), Stashkova (Stachurska), Miązek (Fesinger), Maciejko (Rohn), Wieremiejczyk, Sej, Rachańczyk, Grzelak, Wietrzykowska
Trenerzy: Papis S., Miazio W.
Fizjoterapeutka – Franas M.
Kierownik – Okołotowicz O.

Published by Marcinek