Aktualności

Zawodnicy Trampkarza wygrywają I Ligę Wojewódzką

To był niezwykle udany sezon dla biało-niebieskich z rocznika 2009. Nasi zawodnicy zakończyli rozgrywki ligowe bez żadnej porażki, wygrywając tym samym I Ligę Wojewódzką Trampkarza C1.

 

„Najbardziej może cieszyć to, że wygrywamy rozgrywki ligowe w bardzo dobrym stylu. W zdecydowanej większości meczów byliśmy zespołem, który kreował grę i próbował zdominować drużyny przeciwne. Za dobrym stylem przyszły wyniki, więc możemy być wyjątkowo zadowoleni” – podsumował trener Mariusz Solecki.

Warto również podkreślić, że równie dobrze poszło zawodnikom występującym w drugiej drużynie UKS SMS w roczniku 2009, którzy w II Lidze Wojewódzkiej zajęli miejsce na podium, kończąc rywalizację ligową na 3. miejscu.

Published by Janusz Matusiak