Aktualności

Junior Starszy kończy rozgrywki z głową podniesioną wysoko

Drużyna Juniora Starszego A1 występująca w Lidze Makroregionalnej kończy te rozgrywki na 4. miejscu. Chociaż nie udało się powalczyć o Centralną Ligę Juniora, to jednak zawodnicy trenera Kurpeta mogą być zadowoleni z kończącego się właśnie sezonu.

„Ligę wygrała Escola i to właśnie ten zespół zagra w CLJ. Nie udało nam się osiągnąć naszego celu, jakim było włączenie się do walki o awans, jednak uważam, że zawodnicy mogą zaliczyć ten sezon do udanych. Chłopaki zyskali cenne doświadczenie i rozwinęli się indywidualnie dzięki rywalizacji z mocnymi zespołami.” – mówi trener biało-niebieskich, Mateusz Kurpet.

Zawodnicy wrócą do Łodzi już pod koniec lipca, kiedy rozpoczną okres przygotowawczy do nowego sezonu. Już teraz planowane są mecze sparingowe, które zostaną rozegrane m.in. z GKS Bełchatów czy Widzewem Łódź.

Published by Janusz Matusiak