Aktualności

Wychowankowie UKS SMS z awansem do 3. Ligi w barwach Sokoła

Sokół Aleksandrów Łódzki w bardzo dobrym stylu wygrał 4. ligowe rozgrywki w naszym województwie i awansował do 3. Ligi! Warto zaznaczyć, że w rundzie rewanżowej, drużyna z Aleksandrowa Łódzkiego nie doznała żadnej porażki w meczu ligowym.

Duży wkład w awans tego zespołu mieli nasi wychowankowie i zawodnicy z historią w UKS SMS! Oleksii Naidyshak był jednym z najlepszych piłkarzy Sokoła w tym sezonie i równocześnie v-ce królem strzelców 4. Ligi. W tym sezonie barwy Sokoła reprezentowali również Kacper Dziuba, Łukasz Chojecki, Michał Wolinowski i Jakub Mamełka. Życzymy im wysokiej formy w przyszłym sezonie i z pewnością będziemy śledzić poczynania naszych wychowanków na boiskach trzecioligowych!

 

fot. Towarzystwo Sportowe „Sokół Aleksandrów” Łodzki (https://www.facebook.com/sokolaleksandrow)

Published by Janusz Matusiak