Aktualności

Krezyman i Zieniewicz z powołaniami

Nina Patalon, selekcjonerka reprezentacji Polski piłkarek nożnych,  ogłosiła listę dwudziestu trzech zawodniczek powołanych na mecze kwalifikacji mistrzostw Europy z Austrią (12 lipca, godz. 18:00, Altach) i Islandią (16 lipca, 19:00, Sosnowiec). W tym gronie są Nadia Krezyman i Wiktoria Zieniewicz z UKS SMS Łódź.

Kadra:

Bramkarki: Kinga Szemik (West Ham United FC, Anglia), Oliwia Szperkowska (Paris Saint-Germain FC, Francja), Kinga Seweryn (GKS Katowice).

Obrończynie: Oliwia Woś (FC Zürich Frauen, Szwajcaria), Martyna Wiankowska (1.FC Köln, Niemcy), Małgorzata Grec (Dijon Football Côte-d’Or, Francja), Małgorzata Mesjasz (AC Milan, Włochy), Sylwia Matysik (TSV Bayer 04 Leverkusen, Niemcy), Paulina Dudek (Paris Saint-Germain FC, Francja), Wiktoria Zieniewicz (UKS SMS Łódź).

Pomocniczki: Aleksandra Zaremba (Costa Adeje Tenerife, Hiszpania), Adriana Achcińska (1.FC Köln, Niemcy), Martyna Brodzik (Pogoń Szczecin), Emilia Zdunek (Pogoń Szczecin), Kinga Kozak (Glasgow City FC, Szkocja), Dominika Grabowska (TSG 1899 Hoffenheim, Niemcy), Nadia Krezyman (UKS SMS Łódź).

Napastniczki: Kayla Adamek (Vittsjö GIK, Szwecja), Milena Kokosz (Åsane Fotball Damer, Norwegia), Ewelina Kamczyk (FC Fleury 91, Francja), Klaudia Lefeld (Górnik Łęczna), Natalia Padilla Bidas (1.FC Köln, Niemcy), Ewa Pajor (FC Barcelona, Hiszpania).

Published by Marcinek