Aktualności

Nadia Krezyman zagra we francuskim klubie

Wyjaśniło się już, gdzie zagra Nadia Krezyman, była pomocniczka UKS SMS Łódź.
Reprezentantka Polski będzie rywalizowała we Francji i  nadchodzącym sezonie będzie występować w barwach Section féminine DFCO.

Dotychczas 20-latka reprezentowała barwy UKS SMS Łódź, z którym w 2023 roku wywalczyła Puchar Polski. W minionym sezonie rozegrała 21 spotkań, w których zdobyła 6 bramek. Zespół z Łodzi zmagania ligowe zakończył na czwartej lokacie z dorobkiem 44 punktów.

Kontrakt z francuską drużyną będzie obowiązywał przez 2 lata. Nowy klub ofensywnej pomocniczki miniony sezon w lidze francuskiej zakończył na ósmym miejscu, zdobywając 23 punkty w 22 meczach. W nowym zespole Polka będzie występować z numerem 23 na koszulce.

 

Published by Marcinek