Awans kadry U-17. Bramka Nadii Krezyman

W drugim spotkaniu turnieju I rundy kwalifikacji do młodzieżowych mistrzostw Europy piłkarek nożnych U-17 Polki pokonały 4:1 (1:0) Bułgarię. Dzięki temu zwycięstwu biało-czerwone awansowały do kolejnej rundy. W podstawowej jedenastce wybiegły trzy piłkarski UKS SMS Łódź: Małgorzata Lichwa, Oliwia Macała, Nadia Krezyman.

Bramki: Czyż 23, Sobal 59, Krezyman 78, Szydełko 90+5, dla rywalek: Yordanova 71

Polska U17: Macała – Skupień, Czyż (46, Szydełko), Lichwa, Malinowska (73, Dudziak), Krezyman , Kiszkis (88, Długokęcka), Prochowska (46, Wróbel), Kodym (46, Sobal), Ogierman, Maronde

W ostatnim meczu turnieju Polki zagrają z gospodyniami Węgierkami. Mecz zostanie rozegrany we wtorek g. 12:30. Stawką spotkania jest zwycięstwo w całym turnieju.