Pierwsze trzy punkty dla Seniorów !

UKS SMS Łódź– AKS SMS Łódź 2 : 1
bramki: Majkowski, Błoch (k)

Drużyna seniorów odniosła pierwsze zwycięstwo na ligowym szlaku. Wygrywając w derbowym pojedynku 2:1. Goście otworzyli wynik spotkania w 29 minucie. Na odpowiedź ze strony UKS-u trzeba było poczekać do 43 minuty. Bramkarza gości pokonał Majkowski. W 75 minucie, Błoch pewnie wykonał rzut karny i dał swojej drużynie możliwość cieszenia się z pierwszych ligowych punktów.

Starcia Sokoła Aleksandrów Łódzki II z GLKS Dłutów oraz Startu Brzeziny z RTS Widzew Łódź II zostały odwołane.
Po pierwszej kolejce z wygranej mogło się cieszyć 6 drużyn, dwie drużyny podzieliły się punktami. Drużyna UKS SMS Łódź zajmuje aktualnie 5 miejsce.

W 2 kolejce przyjdzie nam się mierzyć na wyjeździe z KKS Koluszki. Spotkanie będzie rozegrane w sobotę 8 sierpnia o godzinie 16:00