Podsumowanie gier ligowych i sparingowych

W ten weekend zostały rozegrane mecze ligowe jak i sparingowe. Seniorzy mierzyli się w derbach Łodzi z rezerwami Widzewa. Rocznik 2005 w pierwszym ligowym meczu grał z ŁKS Łódź. Natomiast rocznik 2007 rozegrał swój ostatni sparing z Orlikiem Ujazd.

UKS SMS Łódź – RTS Widzew Łódź II – 0:1

Kolejną porażkę notują nasi seniorzy. W 70 minucie tracimy bramkę i nie jesteśmy w stanie nadrobić strat. Aktualnie drużyna zajmuje 10 miejsce w tabeli.

I liga woj. B2
UKS SMS Łódź 2005 – ŁKS Łódź 4:1
bramki: Nowacki x3, Dryka

Skład: Orzechowski, Klaus, Soltyszewski, Myrda, Doniecki, Piwowarczyk, Urban (60′ Walendzik), Wieczorek, Dryka (60′ Czyznielewski), Garnysz, Nowacki

UKS SMS Łódź 2007 – Orlik Ujazd 10:0
bramki: Kaczmarek x4, Juszczak x3, Szpura Michał x2, Zawadzki

Składy: Smulik Pacyna Witczak Jakubowski Sosnowski Szpura Michał Juśkiewicz Zawadzki Lasoń Szpura Maciej Kaczmarek.
Na zmiany wchodzili: Mujżel Szabela Zieliński Aimar Jackiewicz Ryszawa Juszczak Ternovsky

Published by Janusz Matusiak