Podsumowanie gier kontrolnych vol. 9

SENIORZY
TS Janiszewice – UKS SMS Łódź 3:5
Bramka: Kowalski, Owsiak, Laskowski, Furman, Mazgoła

Był to już ostatni sparing drużyny seniorów przed ligową batalią. W następny weekend odbędzie się pierwsza kolejka rundy wiosennej. Pierwsza kolejka i od razu Derby Szkoły Mistrzostwa Sportowego.

Mecz odbędzie się w niedziele 21 marca o godzinie 15:00. Formalnymi gospodarzami tego meczu będzie drużyna AKS-u.

C1 TRAMPKARZ
UKS SMS Łódź 2006 – UKS SMS Łódź 2005 0:7

W niedzielę w meczu ze starszymi kolegami prowadzonymi przez trenera Sokołowskiego przegraliśmy 0-7 (0-3). Drużyna z rocznika 2005 obnażyła wszystkie mankamenty naszego zespołu i w zasadzie przez 90min zmusiła nas do gry obronnej z nielicznymi wypadami na ich połowę. Mecz ten pokazał naszym zawodnikom jak dużo pracy jeszcze ich czeka, aby mogli o sobie powiedzieć, że dobrze grają w piłkę.

C2 TRAMPKARZ
UKS SMS Łódź – AKS SMS Łódź 1:0
bramka: Zawadzki

UKS SMS Łódź – Pilica Tomaszów Maz. 11:0