Centralna Liga Juniorów: Podsumowanie ostatniej kolejki rundy zasadniczej

Podsumowując…

W ostatniej kolejce utrzymacie zapewniła sobie drużyna trenera Marcina Perlińskiego występująca w CLJ U18 ! Brawo !

W ostatniej kolejce pierwsze miejsce w grupie zapewniła sobie drużyna trenera Mariusza Soleckiego. Co za tym idzie będą walczyć o Mistrzostwo Polski w swojej kategorii wiekowej! Super !

Drużyna U15 żegna się z Centralną Liga Juniorów!  Miejmy nadzieję, że zawodnicy urodzeni w 2007 pokażą wolę walki  i za pół roku znów UKS SMS Łódź będzie miał wszystkie trzy CLJ-tki !

Centralna Liga Juniorów U-18

UKS SMS Łódź – Korona Kielce 2:1
Bramki: Kępisty, Łysiak

Gratulacje Panowie !
Zadanie wykonane !

Skład:
Kłys Garnysz Domagała Drapiński Król Rosiński Dela Dydak Błoch Łysiak Kępisty. Na zmiany wchodzili :
Paciorek Woźnikiewicz Świątkowski

Centralna Liga Juniorów U-17

MKS Znicz Pruszków – UKS SMS Łódź 1:6
Bramki: Lachowicz, Jędrasik, Janicki, Dibwe

Po spektakularnym zwycięstwie i pomocy Stomilu Olsztyn– w ostatniej kolejce nasz zespół melduje się na pierwszym miejscu w grupie ! W półfinale będziemy mierzyć się Rakowem Częstochowa czyli zwycięzcą Grupy C.

Raków po zmaganiach grupowych może pochwalić się ośmioma zwycięstwami, trzy razy dzielili się punktami i tyle samo razy schodzili z boiska pokonani. Bilans bramkowy wyniósł 31 strzelonych i 15 straconych goli

Pierwszy mecz odbędzie się na wyjeździe w środę 23 czerwca !
Rewanż natomiast zaplanowany jest na niedziele 27 czerwca !
Drugą parę półfinałową utworzyli:
KKS Lech Poznań – Cracovia Kraków
Centralna Liga Juniorów U-15
MKS Polonia Warszawa – UKS SMS Łódź
Dziękujemy za to że byliście z nami !

Published by Janusz Matusiak