Wszyscy wspieramy CLJ

W czwartek 15.06.2017 na boisku głównym SMS o godz. 18 odbędzie się mecz półfinałowy piłkarskiej Centralnej Ligii Juniorów. Zespół trenera Mirosława Dawidowskiego staje przed historyczną szansą awansu do finału rozgrywek Centralnej Ligi Juniorów.  Zadanie wydaje się bardzo trudne, ale jak to mówią, póki piłka w grze…
Zawodnicy potrzebują wsparcia kibiców, którzy zawsze są dwunastym zawodnikiem drużyny. Piłkarze, poprzez naszą stronę, zwracają się do fanów młodzieżowego futbolu z prośbą o wsparcie i liczne przybycie na ten bardzo ważny mecz. Zawodnicy ze swojej strony zapewniają, że nikt z obecnych na spotkaniu  nie będzie się nudził. Zabieramy ze sobą piszczałki, trąbki, flagi i niech to będzie święto naszej szkoły i klubu.

Published by Janusz Matusiak