Aktualności

Nasze piłkarki są już pewne gry w finale!

Drugie grupowe zwycięstwo odniosły piłkarki nożne reprezentacji Łódzkiego ZPN w finale Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, która jest jednocześnie mistrzostwami Polski kadr wojewódzkich U16. Podopieczne trenera Adriana Sokołowskiego pokonały 4:2 (2:1) Mazowiecki ZPN. Gole w tym meczu zdobyły: Agnieszka Glinka 3 i Paulina Filipczak.

A to oznacza, że nasza drużyna może już być pewna gry w finale i walki o złoty medal! Kadra Łódzkiego ZPN ma na koncie sześć punktów i dlatego w piątkowym spotkaniu z Pomorskim ZPN (godz. 10) może sobie pozwolić na wystawienie do gry dublerek!
W drugim spotkaniu Pomorski ZPN przegrał z Małopolskim ZPN 0:7.

Warto pokreślić, że w obydwu spotkaniach nasz zespół dopingował Janusz Matusiak, prezes UKS SMS Łódź.

Wyniki pierwszej kolejki:
Mazowiecki ZPN – Pomorski ZPN 1:1
Łódzki ZPN – Małopolski ZPN 4:1

1 Łódzki ZPN 2 6 8-3
2. Małopolski ZPN 2 3 8-4
3. Pomorski ZPN 2 1 1-8
4. Mazowiecki ZPN 2 1 3-5

W naszej kadrze są: Kinga Ptaszek, Alicja Sokołowska, Gabriela Grzybowska, Katarzyna Kałużna, Paulina Filipczak, Natalia Marczak, Angelika Kołodziejek, Wiktoria Gil, Wiktoria Skrzypińska, Wiktoria Zieniewicz, Maja Prusińska, Agnieszka Glinka, Ewelina Piórkowska, Ewa Pielużek, Julia Dereń, Justyna Libera, Agnieszka Twardowska (wszystkie UKS SMS Łódź), Karolina Bińkowska (DARGFIL Tomaszów Mazowiecki)

Published by Marcinek